Home
Running scores
Refresh
Rank
Match
Card
Board
Butler
<<
<
Rnd 12
>
>>
Table 1 VP: 12.05-7.95 IMP: 6-1
1. 170 Bosse och hans vänner
12.05
5. 155 Lag Sjöqvist
7.95
Table 2 VP: 12.77-7.23 IMP: 20-13
2. 169 Rooftop Palma
12.77
7. 153 Three Jacks and a Queen
7.23
Table 3 VP: 16.68-3.32 IMP: 30-9
3. 162 Nordisk kombination
16.68
10. 148 Skalman
3.32
Table 4 VP: 5.61-14.39 IMP: 0-12
9. 149 Sivves straffdubblare
5.61
4. 157 Saga
14.39
Table 5 VP: 13.45-6.55 IMP: 17-8
6. 154 Fem tillsammans igen
13.45
18. 142 Hit a worm
6.55
Table 6 VP: 3.32-16.68 IMP: 5-26
17. 142 123 Jättebra
3.32
8. 153 Ebenius crew
16.68
Table 7 VP: 10.86-9.14 IMP: 6-4
13. 144 Daugava
10.86
19. 141 Maddes pojkar
9.14
Table 8 VP: 11.27-8.73 IMP: 6-3
16. 143 Netherlands Örebros
11.27
22. 140 Estonia Juniors
8.73
Table 9 VP: 6.55-13.45 IMP: 6-15
26. 138 Copenhagen
6.55
14. 144 Netherlands Juniors
13.45
Table 10 VP: 10.44-9.56 IMP: 14-13
21. 141 Sjömannabridgen
10.44
24. 140 Lirarna
9.56
Table 11 VP: 11.27-8.73 IMP: 8-5
20. 141 BK Gröna Kvistar
11.27
27. 137 Ett gammalt bergtroll
8.73
Table 12 VP: 6.55-13.45 IMP: 11-20
32. 134 Bergsäker
6.55
23. 140 Norsk på Norsk
13.45
Table 13 VP: 1.17-18.83 IMP: 6-39
37. 129 Pretty in whatever
1.17
12. 145 D1 Dalabridgen
18.83
Table 14 VP: 0.05-19.95 IMP: 2-44
48. 126 Slammarnas vänner
0.05
11. 145 10CC
19.95
Table 15 VP: 18.21-1.79 IMP: 29-0
15. 143 Zmrzlina
18.21
46. 126 Lycka till med bridgen
1.79
Table 16 VP: 8.73-11.27 IMP: 20-23
31. 134 Karlssons Frestelse
8.73
30. 134 Greven
11.27
Table 17 VP: 5.04-14.96 IMP: 1-15
39. 128 Kinds
5.04
29. 136 Fac ut gaudeam!
14.96
Table 18 VP: 17.31-2.69 IMP: 30-6
25. 138 Malung Janne
17.31
58. 123 M&M
2.69
Table 19 VP: 2.13-17.87 IMP: 1-28
61. 121 T-Bone
2.13
28. 137 Nordort
17.87
Table 20 VP: 10.44-7.56 IMP: 13-12
38. 128 Landet runt
10.44
50. 125 TREEAB
7.56
Table 21 VP: 14.68-5.32 IMP: 13-0
33. 132 Bunk
14.68
59. 123 Gådeå
5.32
Table 22 VP: 10.44-9.56 IMP: 14-13
42. 128 Team Aarhus
10.44
45. 127 D3 Göteborg
9.56
Table 23 VP: 12.05-7.95 IMP: 6-1
36. 129 Fyris Vikings
12.05
56. 125 Maxstenstein
7.95
Table 24 VP: 14.68-5.32 IMP: 22-9
35. 131 Glopson
14.68
63. 121 Team FIDDA
5.32
Table 25 VP: 9.56-10.44 IMP: 16-17
52. 125 Zang
9.56
57. 124 Ladies and the trump
10.44
Table 26 VP: 6.22-13.78 IMP: 11-21
65. 120 Poland Juniors
6.22
41. 128 The Jacks
13.78
Table 27 VP: 2.50-17.50 IMP: 17-42
79. 116 Svorsken med venner
2.50
34. 131 Skitur
17.50
Table 28 VP: 4.77-15.23 IMP: 1-16
77. 117 Just 4 Fun
4.77
43. 127 Ponks+
15.23
Table 29 VP: 9.56-10.44 IMP: 10-11
62. 121 Kjells vingar
9.56
60. 122 Treklövern
10.44
Table 30 VP: 4-16 IMP: 1-19
84. 115 Mixed 2 Juniors
4
44. 127 Åmåls BS Hulta
16
Table 31 VP: 4.25-15.75 IMP: 9-26
88. 115 Stridsvagn
4.25
49. 126 Gunnars Gunners
15.75
Table 32 VP: 4.77-15.23 IMP: 4-19
86. 115 Sushi
4.77
54. 125 Norway Juniors
15.23
Table 33 VP: 16-4 IMP: 22-4
47. 126 Hel
16
91. 113 BAWW
4
Table 34 VP: 10.86-9.14 IMP: 27-25
67. 120 Kungens vänner
10.86
74. 118 Skåne-Väst
9.14
Table 35 VP: 19.37-0.63 IMP: 37-0
40. 128 Forza
19.37
101. 108 Den långa vägen
0.63
Table 36 VP: 17.31-2.49 IMP: 36-12
51. 125 Labakkalaget
17.31
99. 110 Mixed 1 Juniors
2.49
Table 37 VP: 8.33-11.67 IMP: 2-6
78. 117 England Juniors
8.33
69. 118 D2 Göteborg
11.67
Table 38 VP: 8.73-11.27 IMP: 13-16
82. 115 Stantons
8.73
73. 118 Finland Juniors
11.27
Table 39 VP: 9.14-10.86 IMP: 12-14
80. 116 Limestone
9.14
75. 117 Väddö Big Bang
10.86
Table 40 VP: 11.67-8.33 IMP: 12-8
72. 118 Överum
11.67
94. 112 Glommahaiene
8.33
Table 41 VP: 10-10 IMP: 4-4
89. 114 Optimisterna
10
90. 114 Pele Rabón
10
Table 42 VP: 12.42-7.58 IMP: 12-6
81. 116 Denmark Juniors
12.42
98. 110 cDoc
7.58
Table 43 VP: 1.17-18.83 IMP: 6-39
105. 104 Team Townsend
1.17
64. 121 D1 Sydöstra
18.83
Table 44 VP: 17.31-2.69 IMP: 36-12
71. 118 TopClub
17.31
106. 103 En femma Skåne
2.69
Table 45 VP: 1.79-18.21 IMP: 0-29
107. 103 MindXperten
1.79
68. 119 Team 1337
18.21
Table 46 VP: 15.23-4.77 IMP: 21-6
83. 115 Rörets röra
15.23
104. 104 Borgafjäll Snowcamp
4.77
Table 47 VP: 17.69-2.31 IMP: 30-4
76. 117 Team G-son
17.69
112. 100 Kapten Korks matroser
2.31
Table 48 VP: 16.68-3.32 IMP: 34-13
85. 115 Mission Impossible
16.68
109. 100 No Juniors
3.32
Table 49 VP: 16-4 IMP: 23-5
93. 112 Hajos Smakverkstad
16
111. 100 D1 Göteborg
4
Table 50 VP: 17.69-2.31 IMP: 50-24
92. 113 Ludde
17.69
117. 97 D2 Stockholm
2.31
Table 51 VP: 0.15-19.85 IMP: 0-41
118. 96 D1 Halland
0.15
87. 115 Inte fullt så blåsta
19.85
Table 52 VP: 18.04-1.96 IMP: 43-15
103. 106 D1 Västerbotten
18.04
128. 89 Wasa Bridge Syndikat
1.96
Table 53 VP: 1.63-18.37 IMP: 14-44
123. 91 Hoven Droven
1.63
97. 111 De Saltstänkta
18.37
Table 54 VP: 3.32-16.68 IMP: 7-28
116. 98 Why?
3.32
96. 111 Bråttensby
16.68
Table 55 VP: 1.63-18.37 IMP: 3-33
119. 96 Albrekts Tranelyckan
1.63
95. 111 Perssons Pack
18.37
Table 56 VP: 5.04-14.96 IMP: 10-24
115. 99 D2 Sydöstra
5.04
102. 108 Croatia Juniors
14.96
Table 57 VP: 17.31-2.69 IMP: 31-7
100. 110 Kvack
17.31
121. 93 Popcorn Explosion
2.69
Table 58 VP: 7.23-12.77 IMP: 1-8
120. 94 D1 Örebro
7.23
114. 99 Hugo
12.77
Table 59 VP: 4.50-15.50 IMP: 6-22
127. 90 D1 Östra Mellansvenska
4.50
110. 100 D1 Stockholm
15.50
Table 60 VP: 16.90-3.10 IMP: 38-16
112. 100 Frilles gäng
16.90
133. 85 Smedboga
3.10
Table 61 VP: 9.56-10.44 IMP: 13-14
125. 90 D1 Gotland
9.56
124. 91 The Beach Waves
10.44
Table 62 VP: 7.58-12.42 IMP: 14-20
66. 120 Käpperihjulet
7.58
52. 125 Tant Grön, tant Brun och tant Gredelin
12.42
Table 63 VP: 4.77-15.23 IMP: 3-18
122. 91 D1 Uppland
4.77
108. 102 U21+
15.23
Table 64 VP: 13.12-6.88 IMP: 13-5
55. 125 Irene's heroes
13.12
70. 118 JURA
6.88
Table 65 VP: 7.95-12.05 IMP: 15-20
129. 88 Team Revoke
7.95
126. 90 D4 Göteborg
12.05
Table 66 VP: 10-10 IMP: 16-16
134. 78 Spain Juniors
10
132. 85 D2 Dalabridgen
10
Table 67 VP: 7.58-12.42 IMP: 13-19
131. 86 Tony Kjöttbull
7.58
135. 58 D2 Gotland
12.42
Table 68 VP: 12- IMP: 5-
130. 87 HAST
12
136. 0 BYE
Running scores designed by
Tomas Brenning
and
presented by SWAN Games
www.swangames.com